sobota, 19 listopada 2011

Świat jest szary bez pojaryDorota: bluza NENUKKO (fullofstyle.pl),rajstopy Calzedonia,torba Cheap Monday (modmod.pl), buty VintageShop, bransoletka ooh!Andy, zegarek Too Late (modmod.pl)

Marta: bluza Litfashion (fullofstyle.pl), legginsy Romwe, torba KeeKaa Królestwo Torebek, buty Vagabond, bransoletka ooh!Andy


Niestety taki właśnie jest, ale w Łodzi bywa nieco lepszy, chociażby ze względu na dużą ilość idealnych miejsc do zdjęciowania, których u nas jak na lekarstwo. Dlatego przy okazji fashionweekowej wyprawy postanowiłyśmy wykorzystać jedno z nich i szczękając zębami poprężyć się pośród fabryk. Nasze zestawy są iście turystyczne i praktyczne (obuwie może nie do końca ;), dzięki czemu mogłyśmy na luzaku krążyć po budynkach grożących zawaleniem. Nasza miłość do polskich młodych zdolnych nie słabnie, toteż postawiłyśmy na sportowe bluzy Litfashion i NENUKKO. Dopełniłyśmy je zabawnym rajtuzkiem i bransoletkami-żyletkami, które nabyłyśmy od ooh!Andy, uznając, że nosić je duetowo to prawie jak zawrzeć braterstwo krwi. Na koniec pragniemy życzyć Wam aby Wasz świat był zawsze bajkowy, kolorowy, psiejski i czarodziejski! Pozdro!

12 komentarzy:

 1. Nenukko jest super! I bardzo podobają mi się Wasze fryzury.

  OdpowiedzUsuń
 2. wymowne szarości
  żylety z Was ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny 2gi zestaw, buty świetne!!
  xx

  OdpowiedzUsuń
 4. hardkorowa żyletka:DDDDDDD yeah!

  OdpowiedzUsuń
 5. U Was nigdy nie jest banalnie i tak jak u reszty u świata, do Was się zagląda po inspirację. Świetnie wyglądacie dziewczyny. Jak zawsze zresztą.

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam fabryki. marzę o zamieszkaniu w takim czymś.
  niezła żyleta :>

  OdpowiedzUsuń
 7. Bluzy!Bluzy!Bluzy! Są idealne!

  OdpowiedzUsuń
 8. czarne usta :o super wyglądacie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, your blog is sooo lovely!
  Like it!

  check out mine if u have not yet :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jesteście świetne i niesamowicie oryginalne!
  Gratuluję pomysłu na prowadzenie tego bloga :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale pokręcony, inspirujący blog - miejsce ze świetną energią ;-) chyba się staję właśnie tą, no, stałą czytelniczką ;-)

  http://streetfashionbielsko-biala.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń